Zaloguj się aby otrzymać dostęp do najlepszych ogłoszeń.Kliknij tutaj jeżeli jeszcze nie masz konta.

PRACA KIEROWCA/ ZAOPATRZENIOWIEC ŁÓDŹ/ZGIERZ biznesowe

01.10.2024 10:41   Kierowca, Kurier   Łódź   5 wyświetleń odnośnik: 704
Skontakuj się
  • img

Lokalizacja: Łódź

Płaca: Skontakuj się

PRACA KIEROWCA/ ZAOPATRZENIOWIEC ŁÓDŹ/ZGIERZ

Szukamy kandydatów na stanowisko KIEROWCY/ZAOPATRZENIOWCA w branży cukierniczo-piekarniczej.
Lokalizacja: Łódź lub Zgierz.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- załadunek i rozładunek pieczywa oraz wyrobów cukierniczych
-transport produktów do punktów sprzedaży
-odbiór gotówki i dokumentów kasowych od kasjerek
GODZINY PRACY:
- poniedziałek-piątek 4:00-13:30 lub do 14:00
- soboty do 12:00
WYMAGANIA:
- prawo jazdy kat. B
gotowość do pracy powyżej 8 godzin dziennie
- uczciwość i dyspozycyjność do pracy w godzinach porannych
-aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
OFERUJEMY
-stawka godzinowa od 25,00 do 30,00 zł netto ( po szkoleniu)
-płatne szkolenie przygotowawcze
-samochód firmowy
-umowa cywilnoprawna z pełnym zgłoszeniem do ZUS
Zapraszam do kontaktu.
Proszę o wiadomość SMS- oddzwonię
574 158 298

Dodatkowe informacje

Od kiedy
2024/10/07
Firma
wall jobs polska
Wymiar pracy
pełny etat