Zaloguj się aby otrzymać dostęp do najlepszych ogłoszeń.Kliknij tutaj jeżeli jeszcze nie masz konta.

Piekarz - Niemcy - Super oferta biznesowe

30.08.2022 14:35   Praca za granicą   Wrocław   56 wyświetleń odnośnik: 99
Darmowe
  • piekarz-niemcy-super-oferta-big-0

Lokalizacja: Wrocław

Płaca: Darmowe

Firma Go2-Work jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 25054, której aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu międzynarodowych projektów na terenie Niemiec i Austrii.

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta, jednego z największych producentów asortymentu cukierniczego w Niemczech,  kandydatów do pracy na stanowisku:

PIEKARZ / CUKIERNIK / KUCHARZ

PRACOWNIK PRODUKCJI CIASTEK

Miejsce pracy: okolice Munster

Zadania:

  • Półautomatyczne przygotowywanie ciast przy pomocy maszyn cukierniczych

Oferujemy :

  • Stawka 13,80 € brutto/h

  • Zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych - 100€/miesiąc

  • 100 € za polecenie pracownika (szczegóły po zatrudnieniu)

  • Dodatki za pracę w soboty, niedziele, święta i zmiany nocne

  • Płatny urlop

  • Stała opieka polskojęzycznego opiekuna projektu w Niemczech

  • Legalne zatrudnienie i ubezpieczenie na terenie Niemiec na podstawie polskiej umowy o pracę tymczasową (składki odprowadzane do ZUS, podatki odprowadzane w Niemczech)

Wymagania :

  • Wykształcenie kierunkowe w zawodzie kucharz / piekarz / cukiernik lub doświadczenie w ww. kierunkach

  • Doświadczenie w produkcji cukierniczej lub piekarskiej

  • Znajomość języka niemieckiego - NIE WYMAGAMY !!!

  • Początek zatrudnienia - 01.09.2022

  • Auto – warunek konieczny

Zgodnie z obowiązującym prawem nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Proszę o umieszczenie w aplikacji klauzuli RODO, w przeciwnym razie nie będziemy się mogli z Państwem skontaktować!

Dodatkowe informacje

Od kiedy
2022/09/01
Firma
go2work
Wymiar pracy
tymczasowa