Zaloguj się aby otrzymać dostęp do najlepszych ogłoszeń.Kliknij tutaj jeżeli jeszcze nie masz konta.

Ogarnij swoje biuro- zleć nam prace porządkowe- Częstochowa i okolice biznesowe

10.11.2022 09:39   Usługi   Częstochowa   47 wyświetleń odnośnik: 129
50 zł
  • ogarnij-swoje-biuro-zlec-nam-prace-porzadkowe-czestochowa-i-okolice-big-0

Lokalizacja: Częstochowa

Cena: 50 zł

Serwis sprzątający – KlaverClean.

Zadowolenie Klientów jest naszym priorytetem - Możemy na stałe zająć się porządkami w Twojej firmie.

Nasze obowiązki:

·         Czyszczenie i pielęgnacja podłóg

·         Utrzymanie czystości w sanitariatach

·         Bieżące uzupełnianie środków higienicznych w sanitariatach

·         Sprzątanie pomieszczeń socjalnych

·         Dbałość o wyposażenie biurowe

·         Utrzymywanie czystości powierzchni szklanych

·         Pielęgnacja terenów zielonych na terenie firmy

Oferujemy:

·         Profesjonalne środki czystości

·         Sprzęt sprzątający

·         Elastyczność i dyspozycyjność

·         Doświadczenie i profesjonalizm

Powierz nam sprzątanie swojego biura i utrzymanie w nim czystości.

Nasi pracownicy wykonują swoje obowiązki starannie i  sumiennie i bez jakiejkolwiek ingerencji w pracę biura

Dominika + 48 570 901 033
Stawiamy na jakość- KlaverClean

Słowa kluczowe:

sprzatanie pomieszczen